İĞNELİ EPİLASYON

İğneli epilasyon uygulamaları uzun zaman önce keşfedilmiş modern ve kalıcı bir yöntemdir. İğneli epilasyon, kılları tamamen yok eder. En iyi sonuç alınan epilasyon türüdür..
İğneli epilasyon kıl evresiİğneli epilasyonda en iyi sonuç alınan evre ‘anajen’ evresidir. Anajen cımbızla tutulabilecek uzunluğa gelen kıl evresidir. Bu evrede yapılan iğneli epilasyon en iyi sonucu vermektedir.

İğneli epilasyon yaptırmadan önce eğer kuru bir cilde sahipseniz, yapılacak olan bölgeye peeling yapılıp nemlendirilmelidir. Böylece daha acısız bir uygulama geçirirsiniz. Metal alerjinizin olmamasıda bu konuda önemli bir detaydır.
Tedavi, ince ve yumuşak iğnelerle kıl köküne girip zayıf akımlı elektrikle köklerin yakılması yöntemidir. Tahrip olan kıl daha sonra cımbızla çekilerek alınır. Elektrik akımı zayıf olduğu için pek acı duyulmasa da hassas bölgeler için lokal anestezi yapılabilir. Seans sayısı ve aralığı kişinin kıl yoğunluğu ve hormonal yapısına göre değişiklik gösterir. Genelde seans aralıkları 1-2 haftadır. Seanslar ilerledikçe, seans aralıkları uzar. 3. seanstan sonra hissedilir derecede azalma görülür.
İğneli epilasyonun en büyük avantajı her renkteki ve incelikteki kıllara uygulanabilir olmasıdır.
İğneli epilasyon sonrasında en önemli kural uygulanılan bölgeyi güneşten iyi korumaktır. Bir diğer önemli kural ise 24 saat bölge suyla temas etmemelidir.
Uygulanan merkezin hijyenik olması, uygulayan kişinin de uygulama sırasında hijyenik ortam sağlaması, konusunda yeterli donanıma ve deneyime sahip uzman olan kişilerce uygulanması sağlığımız açısından oldukça önemlidir.
Güzellik Salonumuz da 15 yılık deneyimli uzman kadromuzla, güvenilir ve steril ortamda, son sistem cihazlarımızla hastalarımızın konfor ve sağlığını ön planda tutarak  iğneli epilasyon işlemi uygulamaktayız.

İğneli epilasyon yöntemiyle tüylerinizden kurtulmada kesin sonuç alabilirsiniz.

İğneli epilasyon fiyat ve uygulamalar hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi rezervasyon yaptırarak uygun fiyat ve fırsatlarımızdan yararlanın. 

One Comment

Add a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.